Vårt kontor

Ska vi ses?

Hör gärna av dig till Stefan Zetterberg, vi träffas gärna och talar om dina utmaningar och möjligheter.

stefan.zetterberg@howcom.se
+46 70 979 89 30

Andreas Malmfält,
Broadcast Manager

andreas.malmfalt@howcom.se
+46 70 858 51 63
LinkedIn

Chrisoula Constantinou,
Campaign Manager

chrisoula.constantinou@howcom.se
+46 73 977 82 66
LinkedIn

Fredrik Andersson,
Insight Director, HowCom Evolution

fredrik.andersson@howcom.se
+46 70 543 53 90
LinkedIn

Fredrik Lundgren,
CEO & Business Director, HowCom Evolution

fredrik.lundgren@howcom.se
+46 70 317 35 53
LinkedIn

Jim Modin Larsson,
Communication Analyst

jim.m.larsson@howcom.se
+46 73 330 07 29
LinkedIn

Leonard Müller,
Strategy Digital Media

leonard.muller@howcom.se
+46 73 231 83 07
LinkedIn

Maria Andersson,
Head of Digital Media

maria.andersson@howcom.se
+46 73 392 59 19
LinkedIn

Raymond Emtemark,
Chairman & Founder

raymond.emtemark@howcom.se
+46 70 863 40 10
LinkedIn

Sanna Junkka,
Specialist Digital Media

sanna.junkka@howcom.se
+46 70 181 62 32
LinkedIn

Stefan Zetterberg,
CEO & Client Director

stefan.zetterberg@howcom.se
+46 70 979 89 30
LinkedIn

Peter Wendt,
Communication Analyst

peter.wendt@howcom.se
+46 70 869 84 12
LinkedIn

Åsa Schmidt,
VP & Client Director

asa.schmidt@howcom.se
+46 70 932 18 23
LinkedIn

Slobodan Jovanovski,
Digital Specialist

slobodan.jovanovski@howcom.se
+46 73 433 39 80
LinkedIn

Katarina Böhrens,
Financial Director

katarina.bohrens@howcom.se
+46 70 188 15 46
LinkedIn